Regulamin rejestracji

Forum jest stworzone dla operatorów ISP celem wymiany wiedzy i doświadczenia.

---
WAŻNE:
- Konta na forum przeznaczone są dla ludzi, nie dla firm. Zarejestruj się z nazwą użytkownika składającą się z nazwy firmy, a my w nagrodę skasujemy Twoje konto.
- Nazwa konta musi składać się z imienia i nazwiska w formacie imie.nazwisko (małe litery, bez "polskich znaków") - w innym wypadku konto zostanie skasowane.
- Adres e-mail musi znajdować się w domenie firmy, bądź w domenie której firma jest właścicielem - w innym wypadku konto zostanie skasowane.
- Adres e-mail musi być Twoim osobistym adresem zawierającym Twoje nazwisko. Jeżeli na codzień używasz innego adresu, stwórz alias lub poproś o to administratora swojej usługi e-mail. Niedopuszczalne są adresy typu 'admin@', 'biuro@', 'nazwafirmy@' etc.
- Poprawność adresów e-mail jest periodycznie weryfikowana na wypadek zwolnienia z pracy czy likwidacji firmy.
- Koniecznie poinformuj administratorów forum o zmianie firmy którą reprezentujesz lub "wyjściu" z branży. Podejmiemy decyzję o pozostawieniu Twojego konta w zależności od wartości merytorycznej Twoich postów. Jeżeli odkryjemy to sami, Twoje konto zostanie skasowane bez żadnej analizy wartości merytorycznej Twoich postów.
- Jeżeli uważasz, że Twoja firma nie potrzebuje własnej domeny, to my uważamy, że nasze forum nie potrzebuje Twojej osoby.
- Bez dalszej analizy usuwane są konta rejestrowane z adresem e-mail typu @wp.pl, @o2.pl, @gmail.com etc.
- Podany numer telefonu musi być Twoim numerem, a nie numerem IVR/biura Twojej firmy. Powinien też być odbierany przynajmniej w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. Odbierze ktoś inny/coś innego niż Ty konto zostanie usunięte
---

Poprzez rejestrację na tym forum potwierdzasz, że nie będziesz wysyłać żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe prawo. Zobowiązujesz się również do niepublikowania żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów. Spamowanie, floodowanie, reklamy, łańcuszki, piramidy oraz podżeganie są również zabronione.

Zauważ, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum sprawdzenie poprawności wiadomości. Pamiętaj, że nie monitorujemy na bieżąco wysyłanych wiadomości, tak więc nie jesteśmy odpowiedzialni za zawarte w nich treści. Nie gwarantujemy dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem i/lub prawem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum. Obsługa i właściciel forum zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie łamiących regulamin treści, jeśli uznają, że usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają  również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu.

Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za zawartość wiadomości wysyłanych przez Ciebie. Ponadto, wyrażasz zgodę na rekompensatę i pozostanie nieszkodliwym dla właścicieli forum, jakichkolwiek powiązanych stron internetowych z tym forum oraz jego obsługi. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Nigdy nie podawaj hasła do konta, które za chwilę zarejestrujesz. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Aby potwierdzić znajomość regulaminu, wpisz słowo regulamin w formularzu. Jest również WYSOCE zalecane używanie złożonego i unikalnego hasła do konta w celu uniknięcia przejęcia konta przez osoby trzecie.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera, ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.